Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen BaşlayınKurumsal Seviyede Barındırma, En Üst Seviyede Güvenlik


Kobimaster E-Ticaret - Kurumsal Seviyede Barındırma, En Üst Seviyede Güvenlik

En üst seviyede ki güvenlik önlemleri sizi ve müşterilerinizi korumak için.


İhtiyacınız olan her şey

KobiMaster size güvenli barındırılan web sitesi, alan adı, alışveriş sepeti, ürün kataloğu, CRM, eposta hesapları, pazarlama araçları, raporlama ve mobil optimize edilmiş mağaza veren gerçek hepsi bir arada e-ticaret platformudur.KobiMaster - E-Ticaret-İhtiyacınız olan Her Şey


KobiMaster - E-Ticaret - Hiçbir Kurulum Gerekmez

Hiç bir kurulum gerekmez

Gmail, facebook ve diğer bilinen yazılımların nasıl çalıştığını biliyor musunuz? KobiMaster mağazanızda aynı şekilde çalışıyor. Siz satışlarınıza odaklanırken biz yeni özellikler sunmaya devam edeceğiz.
Sizin mağazanız sizin alan adınız

Eğer sahip olduğunuz bir alan adınız varsa (www.benimsitem.com), KobiMaster ile kullanabilirsiniz. Eğer bir isminiz yoksa endişelenmeyin yeni isminizle de mağazanızı açmak çok kolay.

KobiMaster - E-Ticaret- Sizin Mağazanız Sizin Alan Adınız

KobiMaster - E-Ticaret - Siteniz İçin Büyük Trafik Getirin


Siteniz için büyük trafik getirin

Tasalanmayın işinizi ne kadar büyütmek isterseniz isteyin KobiMaster yüksek trafiğinizi oldukça tutarlı şekilde ve hiç yorulmadan işleyerek büyümenizi sağlayacaktır.

En üst seviyede güvenli

Mağazanız yıldırım gibi hızlı ve sertifikalı sunucularda barındırılmaktadır. Çok katmanlı yedekli ağ mimarisi ve güvenlik donanımları ile tam güvenlik sunulmaktadır.

KobiMaster - E-Ticaret- En Üst Seviyede Güvenli

KobiMaster - E-Ticaret - Yüksek Çalışma SüresiYüksek çalışma süresi

Sektör ortalaması üzerinde çalışma süresi ile mağazanız daima sipariş almaya hazır durumdadır.SSl sertifikaları

Güvenli mağazanızın ödeme işlemleri, kendisine özel SSL sertifikası ile sağlanarak müşterilerinizin güvenli şekilde satın almaları sağlanmaktadır.
KobiMaster - E-Ticaret- Ssl Sertifikaları

KobiMaster - E-Ticaret - 7*24*365 Gün İzleme7/24/365 Gün izleme

Uzman teknik ekibimiz sistemlerimizi sürekli gözlemleyerek mağazanıza devamlı erişiminiz olmasını sağlıyorlar. Ekibimiz mükemmel bir iş başarıp %94 müşteri memnuniyetine sahipler.Onlar bir çok yöntemle (Telefon, CRM, portal, e-posta) size destek olmak için buradalar.Otomatik yedekleme

Siparişler, ürünler, fotoğraflar ve diğer müşteri kayıtları da dahil olmak üzere her şeyinizi otomatik olarak yedekliyoruz. Mağazanızın önemli verilerini kaybetmeye endişe etmenize gerek yok.
KobiMaster - E-Ticaret- Otomatik Yedekleme


KobiMaster - E-Ticaret - Personel Erişimi Kontrolü


Personel erişimi kontrolü

Her bir personelinize kolayca yetkilendirme uygulayabilirsiniz. Örneğin, sipariş yönetimini ayrı ürün yönetimini ayrı kişilere yetkilendirebilir ve hatta eylem geçmişini ürün bazında takip edebilirsiniz.


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.