Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen Başlayın

BTHABER.COM PORTAL 27 Mayıs 2013

‘Avantajlı Bulut Sistemi’ tanıtıldı

KobiMaster Yeni Bulut Modeli ile hem ekonomik hem de işlevsel bir yazılım geliştirerek; işletmelere Mavi Bulut, Yeşil Bulut ve Turuncu Bulut olmak 3 ürün ile hizmet verecek. Bulut paketlerin dışında ek olarak çözüm paketi hizmeti olarak sunulan Yeni Nesil Kampanya Yönetimi ile kişiye özel pazarlama yapma olanağı olacak.

Armain Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Gürkan Yeni Avantajlı Bulut Sistemi ve Yeni Nesil Kampanya Yönetimi ile ilgili şu açıklamada bulundu:

“Yeni Avantajlı Bulut Sistemi ile daha ekonomik ve daha fonksiyonel bir hizmet ile karşınızdayız. Yeni Avantajlı Bulut Sistemi ile ihtiyacınız olan hizmeti alabilecek, kullanmadığınız hizmetlere bedel ödemeyeceksiniz. Ayrıca talep ettiğiniz çözüm paketleri için yazılım değişikliğine gerek kalmadan uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yeni KobiMaster’ın Yeni Nesil Kampanya Yönetimi özelliği ile esnek bir şekilde müşteri profili ve hedef kitleye yönelik satış- pazarlama faaliyetleri oluşturma olanağı sunmaktayız.”
Yeni KobiMaster’ın Geliştirilmiş Profil Yönetimi özelliğinin yanı sıra SEO desteği ve eski URL yapıları ile sorunsuz transfer, geliştirilmiş sevkiyat yönetimi, içerik ve portal yönetimi gibi özellikler de bulunuyor.

KobiMaster, 12 farklı ticari programla (SAP, Oracle, Microsoft Axapta, IFS, Logo, Mikro, Nebim, Netsis, Derinsis, Okyanus, Likom, T8) tam senkronize çalışabilmesinin yanında kullanıcılar e-ticaret paketlerini kendi sunucularında barındırma olanağına da sahip olacak.

Haber İçin Tıklayınız..


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.