Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen Başlayın


Esnek Ürünler Oluşturun


Kobimaster E-Ticaret Yazılımı Oldukça Esnek Ürün Yapısı

Düzenlenebilir seçenekler ve kurallar ürünlerinizde benzersiz
düzeyde esneklik sağlamaktadır.


Sınırsız ürün seçenekleri

Ürünlerinizde boyut, renk, şekil gibi her bir stok, fiyat, ağırlık, resim ve stok seviyesi için özellikler oluşturun. Konfigüre edilebilir alanlar oluşturup, müşterilerinizin doldurarak ürün özelleşmesini sağlayabilirsiniz.KobiMaster - E-Ticaret- Sınırsız Ürün Seçenekleri


KobiMaster - E-Ticaret - Akıllı Ürün Kuralları

Akıllı ürün kuralları

100 TL üzeri siparişlerde kargo vermek istermisiniz? Daha büyük bir t-shirt için 5 TL nasıl eklersiniz? Güzel fikir! Akıllı kurallar mağazanızda koşullu fiyatlandırma, ağırlık ve müsaitliğini kontrol edebiliriz.

Büyük ve güzel görseller

Müşterilerinizin satın almadan önce gözlerini kamaştıracak yüksek çözünürlüklü ürün resimlerini yakınlaştırma araçları ile daha yakından görmelerini sağlayabilirsiniz. Her bir yüklediğiniz ürün resmi otomatik olarak yeniden boyutlandırılarak sitenize eklenmektedir.
KobiMaster - E-Ticaret- Büyük ve Güzel Görseller
KobiMaster - E-Ticaret - Kolay Ürün ve Stok Yönetimi

Kolay ürün ve stok yönetimi

KobiMaster her hangi bir kurala bağlı olmadan stoklarınızı yönetebilmenizi sağlamaktadır. Böylelikle size çok önemli bir esneklik sunmaktadır. Stoklarınızı KobiMaster takip edebilirsiniz. Yada ürünlerinizi muhasebe ve satış otomasyonu yada var olan mağzanızdan aktarabilirsiniz.
Sipariş aldığınızda otomatik stok güncellemesi yapabilirsiniz.
Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.