Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen BaşlayınGoogle'a Hakim Olun


Kobimaster E-Ticaret Yazılımı Google Hakimiyeti

Mağazanızın arama sonuçlarında olağanüstü sonuçlar inşaa ediyoruz,

bu şekilde Google'a hükmedip organik ziyaretlerinizin toplam ziyaretler içinde ki payını artırıyoruz.Bütünleşik SEO yapısı

KobiMaster Google, Yahoo, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almak için her şeyi içermektedir. Sitenizi optimize etmek çok kolay tıklayın ve yazın.

KobiMaster - E-Ticaret- Bütünleşik seo


KobiMaster - E-Ticaret - Gelişmiş Seo Araçları Burada

Gelişmiş SEO araçları

Google sıralamalarında daima bir numarada bulunmak istiyorsunuz. SEO nun iki yönü olan içerde ve dışarda da hakimiyetimiz en üst seviyede. Ancak bir telefon almak için SEO sihirbazı olmanız gerekmiyor. Daha fazla trafik sağlamanın ön koşulu arama motorları sonuç sayfalarında (“SERP” Search Engine Result Page) üst sıralarda bulunmaktır, bunu sağlamak için size diğer platformlardan daha fazla profesyonel seviyede özellik sunuyoruz.
# Table(Tablo) İçermeyen Arayüzler
# 301 Yönlendirmeleri
# Düzenlenebilir robot.txt dosyası
# Otomatik üretilen site haritası


Otomatik oluşturulan site haritalarınızı kurun ve unutun.

Otomatik olarak oluşturulan site haritaları, Google, Yahoo, Yandex, Bing gibi arama motorlarına sayfalarınızı kaydeder ve bunların hangi sırada olması gerektiğini bildirirsiniz. Sayfalardaki tam kontrolünüzü sağlayarak pagerank i yüksek sayfaların lsitelenmesini istemeyebilirsiniz.


KobiMaster - E-Ticaret- Otomatik Oluşturulan Site
Haritalarınızı Kurun

KobiMaster - E-Ticaret - Mikro Veriler ve Yorumlar

Mikro veriler ve yorumlar

Ürün yorumları arama sıralamalasında yukarı çıkmanızı sağlar. Bir kişi google da sizin sattığınız ürünü aradığında, müşterilerinizin o ürün için verdiği ortalama puanı ve yorumlarını gösterebiliriz. Hatta email listesinde ki müşterilerinizi teşvik etmek için otomatik email ile mağazanızdaki yorumlar iletilebilir.


Google market entegrasyonu ile trafiğinizi coşturun

Yerleşik Google Market entegrasyonu ile sadece birkaç tıklama ile ürün listenizi oluşturun. Yüksek miktarda hedefli müşteri adaylarını sitenize getirmek için listeniz her gün otomatik olarak güncellenir. Kısaca daha az çaba ile mağazanızın daha fazla müşteriye ulaşmasına yardımcı oluyoruz.


KobiMaster - E-Ticaret-Google Market
Entegrasyonu

Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.