Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen BaşlayınMağazanızı Hemen Açın

KobiMaster E-Ticaret Sayfanızı Hemen Açın

Boşa zaman harcamadan mağazanızı kurun ve satış yapmaya erkenden başlayın.

KobiMaster - E-Ticaret-Yüzlerce Özellik VarMağazanıza uzman desteği alın

Ağımızdaki eticaret uzmanlarından destek alarak mağazanızı çok kısa sürede satışa başlatabilir ve büyütebilirsiniz.


Mağazanızı kusursuz tasarlayın

Muhteşem temalarımızdan birisini seçerek hızlıca başlayabilir yada benzersiz bir site oluşturmak için profesyonel ekiplerle çalışarak müşterilerizin ağzı açık kalacağı bir tasarıma kavuşabilirsiniz. KobiMaster mağazalarında ki örneklere bakabilirsiniz.


KobiMaster - E-Ticaret- Bütünleşik Pazarlama Araçları


KobiMaster - E-Ticaret-Yüzlerce Özellik VarÜrünleri ekleyin ve yönetin

Yüksek kalitede resimler, ürün özellikleri, fiyatlandırma, video gibi eksiksiz ürünlerinizi hızlıca ekleyebilirsiniz. Müşterilerin ürün kolayca ulaşabilemesi için kategorilerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.
Ödeme almaya başlayın

PayPal, BKMExpress ve diiğer ödeme sistemleri alternatifi ile mağazanızda ödeme kabul etmeye başlayın. Müşterelerinize bir çok ödeme alternatifi sunarak satış kaçırmayın.


KobiMaster - E-Ticaret- Bütünleşik Pazarlama Araçları
KobiMaster - E-Ticaret-Yüzlerce Özellik VarSitenizin eksiksiz tamamlayın

KobiMaster tüm sitenizin içeriklerini oluşturmanızı ve kolayca yönetmenizi sağlayan bir içerik yönetim sistemi mevcuttur. Güçlü e-ticaret özellikleri ile birlikte iletişim formları, bannerlar, hakkımızda ve diğer sayfalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Sevkiyat ayarlarınızı yapın

Kendi nakliye fiyatlarınızı tanımlayabilir yada MNG, Yurtiçi, Aras, PTT, UPS ve diğer kargo fiyatlarından hacmize göre uygun fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Satışlarınızı artırmak için sevkiyat promosyonları yapabilirsiniz. Yurt dışı gönderileriniz için sevkiyat firmalarıyla yaptığımız iş birlikleri ile konşimento hazırlama vb. dış ticaret mevzuatları konsunda destek alabilirsiniz.

KobiMaster - E-Ticaret- Bütünleşik Pazarlama Araçları

KobiMaster - E-Ticaret-Yüzlerce Özellik Var

Çoklu para birimi kullanın

Ürün gruplarınızın ithal edildiği para birimlerini günlük kur yönetimi ayarları sayesinde maliyetlerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz, dilerseniz alışveriş yapanlar sunduğunuz para birimleri satın alma yapabilirler. Cross-Boarding gibi satış yaptığınız ülkelerde müşterileriniz kendi para birimleri ile alışveriş yapma sizde daha fazla satış yapma şansı kazanırsınız.

Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.