Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen BaşlayınEn az çaba ile en fazla satış


Başarılı bir mağaza için harika pazarlamanın sırrı, herkesten daha fazla yerleşik
pazarlama araçları sunuyor olmamızdan.


Eposta pazarlama

Eposta listelerinizi otomatik senkronize edebilirsiniz. Satınalma geçmişine dayalı otomatik epostalar hazırlayabilirsiniz (Ayakkabı almış bir kişiye çorap veya çanta benzeri ürünleri indirimli sunmak gibi). Yada düzenli trafiği teşvik etmek için tatil veya özel günlere yönelik kupon yada hediye fikirlerini otomatik epostalar ile gönderebilirsiniz.

KobiMaster - E-Ticaret- Eposta Pazarlama
KobiMaster - E-Ticaret - Sms PazarlamaSms pazarlama

Kobimaster & İnfobip erntegrasyonu ile sipariş süreçlerinde, üyelik işlemlerinde, kampanyalarda ve indirim kupon dağıtımında bireysel yada grup sms gönderimi yapabilirsiniz. Böylece hizmet kalitesi artırılabilir, müşteri memnuniyeti üst noktalara taşıyabilirsiniz.Bülten

Bültenlerinizle şirketiniz, yeni ürünler, özel kampanya yada tekliflerinizi trafik artırıcı şekilde müşterilerinize iletin. Mağazanızdan email adreslerini toplayabilir sonra dilerseniz CRM sisteminizede aktarabilirsiniz.

KobiMaster - E-Ticaret-Bülten
KobiMaster - E-Ticaret - Akıllı Müşteri ListeleriAkıllı müşteri listeleri

Müşterilerinizi satın alma davranışları gibi sizin belirlediğiniz kurallara göre birden fazla dinamik listelerinize alın (toplam sipariş, tarih, ülke ve benzeri gibi).


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.