Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen BaşlayınZiyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürün


Sitenizin trafiğinden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için araçlar sunuyoruz.


Kobimaster E-Ticaret Yazılımı Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürün


Ürün yorumları

Kullanıcı yorumları güveni artırır ve bu güven siparişe dönüşümü %30 dan fazla artırabilir. İlave maliyet ve eklenti oluşturmadan ürün yorumlarınızı inşaa edebilirsiniz. Çeşitli iletişim metodları ile (e-posta, kısa mesaj vb.) müşterinizi satın alma sonrası ürün yorumuna teşvik ediyoruz. Yani yapmanız gereken arkanıza yaslanıp arama sonuçlarında üst sıralarda yükselmeyi ve daha yüksek dönüşümleri zevkle izleyin.

KobiMaster - E-Ticaret- Ürün yorumları


Sosyal paylaşım

Müşteriler kolayca ürünlerinizi Facebook, Twitter, Pinterest ve diğer sosyal ağlarda paylaşabilirler, ücretsiz tafiğinizi artırmak için çok etkin bir yol olacaktır.


KobiMaster - E-Ticaret- Sosyal Paylaşım

KobiMaster - E-Ticaret - Tavsiyeler

Tavsiyeler


Geliştirdiğimiz tavsiye motoru ile ziyaretçi ve müşterilerinize otomatik olarak ürün önerileri sunarak ilave çapraz satış sağlıyoruz.

Mobil ticaret

Kobimaster mobil web store size sadece gezinme ve satınalma değil, hızlı, sezgisel ve en iyi deneyimi hiçbir yükleme gerektirmeden, tüm cihazlarda tam fonksiyonlarla çalışmaktadır.


KobiMaster - E-Ticaret- Mobil ticaret

KobiMaster - E-Ticaret - Terk edilen sepetleri kurtarın

Terk edilen sepetleri kurtarın

Bu üzücü ama gerçek ziyaretçilerinizin %70 i ürünü sepete ekler ama satın almadan gider. Geliştirmiş olduğumuz yerleşik pazarlama otomasyonu sayesinde ziyaretçilerinizin sepette bıraktıkları ürünleri almalarını sağlıyoruz. Teşvik için bir çok araç bulunmaktadır. Sonuçta terk edilen sepetlerin %30 u satışa dönüşebiliyor.Ama bekleyin dahası var


  • Yüz yüze ürün karşılaştırma
  • Ürün arama
  • Özel yada genel istek listeleri
  • En son incelediğim ürünler geçmişi
  • Canlı destek uygulama entegrasyonları


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.