Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen Başlayın
TECHNO MONDE PORTAL 16 Mart 2013

KobiMaster Endeavor Girişimci Şirketi Seçildi

Endeavor’ın 47. Uluslararası Seçim Paneli bu yıl ilk kez 11-13 Mart tarihlerinde Yunanistan’ın başkenti Atina’da gerçekleşti.

Dünya çapında başarılı üst düzey yönetici, yatırımcı, girişimci ve akademisyenlerin girişimcilerle bir araya geldiği üç günlük uzun bir değerlendirme süreci sonrasında Türkiye’den Kobimaster Kurucusu Murat Özler Endeavor Girişimcisi seçildi.

Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’den Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi ve Girişimcisi AirTies Kurucusu Bülent Çelebi ve Endeavor Girişimcisi yemeksepeti.com Kurucu Ortağı Melih Ödemiş’in yanı sıra; dünyadan The Crowley Group Yönetim Kurulu Başkanı George Crowley, Endeavor Lübnan Yönetim Kurulu Başkanı, Teeba Holding CEO’su Sami Khouri gibi 12 farklı ülkeden 19 panelist seçim sürecini değerlendirdi.

2003 senesinde Murat Özler tarafından kurulan Armain Teknoloji, Microsoft’un Yazılım Geliştirme Çözüm Ortağı. Armain Teknoloji’nin geliştirmiş olduğu e-ticaret yazılımı KobiMaster, Veritest tarafından yapılan “Windows Server and Web Services and .NET Framework” Microsoft Platform testlerinden başarıyla geçen ve bu özelliği ile Microsoft Çözüm Kataloğunda yer alan Türkiye’nin ilk ve tek e-ticaret yazılımı.

Armain Teknoloji online veya offline mağazası bulunup online bir kanal yaratmak isteyen firmalara yazılım geliştirme, yazılım destek, tasarım, ürün yönetimi, müşteri ilişkileri, medya planlama ve entegrasyon gibi çeşitli hizmetler sunuyor. 2003 senesinden itibaren altyapısında KobiMaster e-ticaret yazılımını kullanan 2000’den fazla e-ticaret sitesi açılmış durumda.

http://technomonde.com/28389/kobimaster-endeavor-girisimci-sirketi-secildi

Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.