Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen Başlayın

WTEKNOLOJİ.COM PORTAL 28 Mayıs 2013

E-Ticaret Yazılımı KobiMaster’ın yeni veriyonu Avantajlı Bulut Sistemi

Elektronik ticaret hizmeti üzerine faaliyet gösteren Armain Teknoloji, e-ticaret yazılımı KobiMaster’ın yeni versiyonunu duyurdu. KobiMaster Yeni Bulut Modeli; işletmelere Mavi Bulut, Yeşil Bulut ve Turuncu Bulut olmak üzere 3 ayrı ürün sunuyor. Hizmetin bu şekilde ayrı paketler haline getirilmesi, hizmet alan firmaların kendi ihtiyaç düzeylerine göre hizmet almasını ve böylece kullanmadıkları özellikler için ücret ödememesini sağlıyor.

Her üç pakette de; E-Ticaret Yazılımı, B2C (müşteri) ve B2B (bayi) modülleri, Rapid SSL güvenlik sertifikası, eğitim ve paket kullanım süresi boyunca destek, standart olarak bulunuyor. Herkesçe kullanılmayan B2B modülü de seçimlik olsaymış, daha iyi olacakmış. Paketler arasındaki fark, kapasite ve trafik hızında. Yani KobiMaster’ın yeni versiyonunda, esasen ihtiyaç türlerinde bir ayrım yok, ihtiyaçların miktarlarına göre özelleştirme yoluna gidilmiş.

Bulut paketlerin dışında bir de çözüm paketleri var ki asıl ilgi çekici olan bunlar. Bunların en önemlisi olan Yeni Nesil Kampanya Yönetimi’nin kişiye özel pazarlama yeteneği olduğu iddia edilmiş. Ancak bunun nasıl olduğunu henüz bilmiyoruz. Reklam gösterimleri için kullanılan sisteme benziyor olması muhtemel.

Armain Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer GÜRKAN, Yeni Avantajlı Bulut Sistemi ve Yeni Nesil Kampanya Yönetimi ile ilgili olarak, “Yeni Avantajlı Bulut Sistemi ile daha ekonomik ve daha fonksiyonel bir hizmet ile karşınızdayız. Yeni Avantajlı Bulut Sistemi ile ihtiyacınız olan hizmeti alabilecek, kullanmadığınız hizmetlere bedel ödemeyeceksiniz. Ayrıca talep ettiğiniz çözüm paketleri için yazılım değişikliğine gerek kalmadan uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni KobiMaster’ın Yeni Nesil Kampanya Yönetimi özelliği ile esnek bir şekilde müşteri profili ve hedef kitleye yönelik satış- pazarlama faaliyetleri oluşturma imkanı sunmaktayız.” şeklinde bir açıklama yapmış.

Yeni KobiMaster yazılımının Profil Yönetimi özelliği geliştirilmiş, SEO desteği, eski URL yapıları ile sorunsuz transfer, sevkiyat yönetimi, içerik ve portal yönetimi gibi özellikleri bulunuyor. Yazılım, 12 farklı ticari programla (SAP, Oracle, Microsoft Axapta, IFS, Logo, Mikro, Nebim, Netsis, Derinsis, Okyanus, Likom, T8) tam uyumlu. Bahsi geçen bu paketler, aslında komple e-ticaret hizmet paketleri. KobiMaster e-ticaret paketlerini, bulut hizmeti olmadan özel veya herhangi bir sunucu firmasından satın alınmış alanlarda barındırmak mümkün. Bulut hizmeti barındıran paketler, 12 aylık süreler ile satılırken, bulut hizmeti olmadan, yazılımın lisansını tamamen almak mümkün. KobiMaster Bulut Sistemi paketleri ile ek çözüm paketleri hakkında detaylı bilgi ve demo sürümlerine, buradan ulaşılabilir.

http://www.wteknoloji.com/e-ticaret-yazilimi-kobimasterin-yeni-versiyonu-avantajli-bulut-sistemi


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.