SneaksUp - Çok Kanallı Perakende Projesi

Çok Kanallı Perakende e-Ticaret

SneaksUp.com (B2C) sitesi KobiMaster Çok Kanallı Perakende Çözümü kullanılarak açıldı.

ERP Entegrasyonu

Nebim V3 ile Ürünler, Stoklar, Siparişler, Müşteriler, Ödemeler Mağazalar ve Çok Kanallı E-Ticaret için tüm süreçler entegre edildi.

Sevkiyat Entegrasyonu

Sevkiyat entegrasyonu ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

SneaksUp Hakkında

Sneaks Up Türkiyenin önde gelen spor perakende şirketi olan Unal Group markasıdır. Unal group, 2008 yılında büyüyen spor perakende sektöründe Nike NSP partneri olarak faaliyetlerine başlamıştır. Sporculara ve spor tutkunu tüketicilere hizmet sunmaktadır. İlk Sneaks Up 2014 yılında İstanbul da açılmıştır. 2019 yılı itibariyle ülkemizin birçok şehrinde yeni mağazalarımız sizleri bekliyor. Türkiye de sneaker ve sokak kültürünün gelişmesi ve yaygınlaşmasından heyecan duyuyoruz.
SNEAKS UP MAĞAZALARINDA;
Nike, Jordan, Adidas, Puma, Vans, Reebok , Timberland, The North Face, Skechers ve Asisc gibi birçok markanın seçili sneaker ve İkonik Air Jordan sneaker koleksiyonlarına sahip olabilirsiniz. Basketbol sporcu koleksiyonları, Nike, adidas, Jordan, Puma ve birçok markanın özel sokak giyim koleksiyonlarına sahip olabilirsiniz.