Risk Yok ! Ücretsiz Demo Hemen Başlayın


Kobimaster E Ticaret

Türkiye'nin Kazandıran
E-Ticaret Çözümü KobiMaster

Armain Teknoloji 2003 tarihinde kurulmuştur. Genel müdürlüğü İstanbul’da, üretim merkezi İzmir Teknoloji Geliştirme Merkezi'nde ve satış ofisi İzmir’de bulunan Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır.


Armain Teknoloji, sadece bir yazılım firması değil aynı zamanda danışmanlığı ile de e-ticaret sitenizin gelişmesinde ve büyümesinde yanınızda olan bir yol arkadaşıdır.

Kobimaster E Ticaret

Hedefimiz, üretim kabiliyetimizi, kullandığımız teknolojilerimizi, e-ticaret yeteneklerimizi ve ürün kalitemizi en üst düzeydeki uluslararası standartlara taşıyan, yüksek kalitedeki iş çözümlerimizi müşterilerimize karlı bir iş modeli olarak sunmak ve değer katan global bir yazılım ve teknoloji firması olmaktır.Kobimaster E Ticaret


Kobimaster E Ticaret

Armain Teknoloji’nin uzun yıllar boyunca edindiği e-ticaret deneyimi sayesinde yüzlerce e-ticaret mağazası, KobiMaster altyapısı kullanılarak oluşturulmuştur. Armain Teknoloji, Microsoft’un Yazılım Geliştirme Çözüm Ortağıdır. KobiMaster, Veritest tarafında yapılan “Windows Server and Web Services and .NET Framework” Microsoft Platform testlerinden başarıyla geçen ve bu özelliği ile Microsoft Çözüm Kataloğunda yer alan Türkiye’nin ilk ve tek e-ticaret yazılımıdır. Armain Teknoloji bünyesinde; yazılım geliştirme, yazılım destek, tasarım, ürün yönetimi, müşteri ilişkileri, medya planlama ve satış departmanları bulunmaktadır.


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.