KobiMaster Sipariş Yönetim Sistemi(OMS)

Envanter ve siparişlerin 360 derecelik görünümü ile karmaşık sipariş karşılama senaryolarını kusursuz bir şekilde yürütün.


KobiMaster Sipariş Yönetim Sistemi (OMS)

Verilerinizi tek bir akışa getirerek ve müşteri davranışını anlamak için analiz ederek çok kanallı müşteri deneyimindeki boşlukları kapatabilirsiniz.

Hali hazırda tüketicilere veya işletmelere satış yapıyor olabilirsiniz, büyümeyi teşvik etmek, yeniliği güçlendirmek ve çevrimiçi ilişkiler kurmak için dijital iş birliğini benimseyen bir ticaret platformuna ihtiyacınız bulunmaktadır.

KobiMaster Sipariş Yönetim Sistemi(OMS) ile aşağıda alanlarda çok önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

 •   Müşterilerinize çok kanallı deneyimler sunun,
 •   Operasyonlarınız optimize edin,
 •   Saha temsilcilerinizi ve mağaza ortaklarınızı güçlendirin,
 •   Dönüşüm oranlarını artırmak için müşterilerinizi güçlendirin,
 •   Esnek sipariş teslim seçenekleri sunun
 •   Mümkün olan en iyi deneyimi sunun
Erp Entegrasyon

 
Pazaryeri Entegrasyonları

OPERASYONLARINIZI OPTİMİZE EDEREK HIZLANDIRIN

Envanter ve siparişlerin 360 derecelik görünümü ile işletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyın ve karmaşık sipariş karşılama senaryolarını kusursuz bir şekilde yürütün.

Sipariş sayıları arttıkça manuel yapılan işlemlerde aynı oranda artacaktır. Her bir gönderi için bilgileri işlemek, takip etmek, sonuçlarını izlemek belli bir süre sonra imkansızlaşarak, işinizi takip edemez hale gelirsiniz.

 •   Kanallar arasında tek bir envanter görünümü sağlayın.

  Tüm işiniz için tek bir envanter görünümü için ERP, WMS, PIM, POS, CRM gibi tüm uygulamalarınızdaki verileri entegre edin.

 •   Paketleme ve Sevkiyatı optimize edin.

  Genişletilmiş ağınızda siparişlerin mümkün olan en verimli şekilde yerine getirilmesini sağlamak için akıllı kaynak kullanımı ile karlılığı en üst düzeye çıkarın ve maliyeti azaltın.

 •   Pazara hazır olun.

  Tedarikçiye hazır sipariş yönetimi sistemimiz, bayi ve distribütör siparişlerini, yerine getirmeyi ve devreye almayı birleştirir, böylece daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.


 

MAĞAZA ÇALIŞANLARINIZA GÜÇ VERİN

Her işletmenin bugünü ve yarını için büyüme ve inovasyonun motoru olarak dijital iş birliğini benimsemesi gerektiğine inanıyoruz. Bu dijital öncelikli iş yöntemini benimsemek için ihtiyacınız olan araçları hemen edinin.

 •   İşbirliğini etkinleştirin.

  Çalışanlarınıza, tüm kanallarınız için bir alışveriş sepeti aracılığıyla müşterilerle iş birliği yapma, müşteri adına sipariş verme ve geliri artırmak için alışveriş sepetlerini kurtarma yeteneği verin.

 •   Elinizde ki zekayı kullanın.

  Çalışanlarınıza, kanaldan bağımsız olarak müşteriler, ürünler, fiyatlar ve promosyonlar hakkında ilgili bilgilerle kişiselleştirilmiş hizmet sunmak için uygulamalı zekanın avantajlarından yararlanın.

 •   Sonsuz bir koridorla duvarları yıkın.(*)

  Müşterinizin tam istediği üründen emin olursanız bir stok tükendiğinde satış kaybetmezsiniz.
    (*) Sonsuz Koridor, mağazalarınızdaki müşterilerin stokta olmayan veya mağazada satılmayan çok çeşitli ürünlere sanal olarak göz atmasını veya sipariş etmesini ve mağazaya veya evlerine gönderilmesini sağlama kavramını ifade eder.

 
Kargo Entegrasyonu

 
Pazarlama araçları Entegrasyonu

MÜŞTERİLERİNİZE ÇOK KANALLI DENEYİMLER SUNUN

Artık müşteriler sorunsuz çok kanallı alışveriş deneyimleri bekliyor. Satın alma yolculukları sırasında oturumu kaybetmeden veya verileri yeniden girmek zorunda kalmadan kanallar arasında geçiş yapmak ve halihazırda alışveriş yaptıkları perakendecilerin kendilerini mevcut müşteriler olarak tanımalarını istiyorlar.

 •  Müşterilerinizi güçlendirin.

  Sipariş yönetimi sistemimiz, müşterilere satın alma kararlarını yönlendirecek ve dönüşümleri artıracak envantere görünürlük sağlar.

 •   Mümkün olan en iyi deneyimi sunun.

  Tutarlı ve dikkat çekici marka deneyimleri için tek bir çözümle tüm satış kanallarındaki ürün bilgilerini, fiyatları ve promosyonları birleştirin.

 •   Esnek sipariş karşılama servisi sunun.

  Tek bir siparişte toplama noktaları, mağazadan gönderim, planlı teslimat ve hatta birden fazla sipariş karşılama seçeneği sunarak daha iyi müşteri deneyimleri oluşturun.