Müşterilerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunarak kolayca sahip olmalarını sağlıyoruz
KobiMaster, 3.000 den fazla firmaya E-Ticaret alt yapısı sağlamıştır. Aktif müşterilerimiz her yıl milyonlarca sipariş almaktadır


Civilim

E-Ticaret (B2C)

Civilim.com (B2C) sitesi KobiMaster E-Ticaret alt yapısı kullanılarak aktif edildi.
Civilkids.com (B2B) sitesi ingilizce olarak aktif edildi.

Muhasebe Entegrasyonu

Nebim V3 ile ürün, sipariş, teklif, cari, ödeme entegre edildi.

Pazaryerleri Entegrasyonu

Hepsiburada, N11, Trenyol, Gittigidiyor Pazaryerleri ile ürün, sipariş, kargo süreçleri entegre edildi.

Civilim
Civilim Hakkında

Civilim Hakkında

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul Kartal Cevizli' de 1996 yılında 0-14 yaş çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu. Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Civil Çocuk Dünyası; www.civilim.com ile kısa zamanda 50 mağazaya ulaştı. Üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile her sezon 650 markaya ait yaklaşık 32.000 modeli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Can Yayınları

E-Ticaret (B2C)

canyayinlari.com sitesi KobiMaster E-Ticaret alt yapısı kullanılarak aktif edildi.

Muhasebe Entegrasyonu

LOGO TIGER entegrasyonu ile ürün, sipariş, teklif, cari, ödeme entegre edildi.

Sevkiyat Entegrasyonu

Kargo entegrasyonu ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

Can Yayınları
Can Yayınları Hakkında

Can Yayınları Hakkında

CAN Yayınları 1981’de, Türkiye’nin önde gelen yazarlarından biri olan Erdal Öz tarafından kuruldu ve kısa sürede Türkiye’nin en saygın yayınevlerinden biri haline geldi. Yıllar içinde dünyanın en önemli yazarları, CAN aracılığıyla Türk okuruna ulaştı; Türk Edebiyatı, Çağdaş Dünya Edebiyatı, Klasikler, Modern Klasikler dizileri dışında çocuk kitapları, şiir, öykü, roman, biyografi ve denemeler yayınevinin yayıncılık alanıdır. Yayın yelpazesine 2019’da katılan MUNDİ ve TELLEKT markaları kurgu dışı edebiyatın yanı sıra sosyal, beşeri ve pozitif bilimlerde de daha etkin bir konuma yükselen CAN, aynı Yayınevi günümüzde mini kitap, sesli kitap, e-kitap yayınlarında hazırlamaktadır. Yayın kataloğunda yer alan 2500’ü aşkın başlıkla ve her yıl bu listeye eklenen yüzlerce kitapla yoluna devam eden CAN Yayınları, okurlarının büyük sevgisi ve bağlılığıyla gurur duyuyor, yayıncılık sürecinin her aşamasında bunun sorumluluğunu gereğince taşımak için çaba gösteriyor. Yayın yaptığı alanları genişletmek, yeni yetenekler keşfetmek, iyi metinlerin ve iyi yazarların hakkını vermek, yeni mecralar ve yayın teknolojilerini kullanmak CAN ’ı çok heyecanlandırıyor. 21. yüzyılda da CAN klasik, modern ve çağdaş edebiyatta öncü yayınevleri arasındaki konumunu koruyor.

Casper B2B

Casper (B2B)

b2b.casper.com.tr özel B2B projesi tamamlanıp yayına alındı.

Erp Entegrasyonu

Casper B2B ile Microsoft Axapta ile ürün, sipariş, teklif, cari, ödeme entegre edildi.

Casper.com.tr

Casper.com.tr kurumsal sitesi ve içerikleri oluşturularak Axapta ile garanti sorgulama, sürücü sorgulama ve indirme süreçleri entegre edildi.

Casper B2B
Casper Hakkında

Casper Hakkında

Casper, 1991 yılında, üniversiteden yeni mezun 3 bilgisayar mühendisi genç tarafından kuruldu. Casper bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip.Casper, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle, yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyor.

Dilvin

E-Ticaret (B2C)

Dilvin.com (B2C) sitesi KobiMaster E-Ticaret alt yapısı kullanılarak aktif edildi.

Muhasebe Entegrasyonu

Nebim V3 ile ürün, sipariş, teklif, cari, ödeme entegre edildi.

Sevkiyat Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

Pazaryerleri Entegrasyonu

Trenyol, Hepsiburada, N11, Pazaryeri ile ürün, sipariş, kargo süreçleri entegre edildi.

Dilvin
Dilvin Hakkında

Dilvin Hakkında

1988 yılından beri sektörde faaliyetlerini sürdüren firma 2002 yılından itibaren Dilvin adıyla sektördeki yerini korumaya devam etmektedir. Ürünlerinin tasarım şekli ve üretimindeki üst düzey kalite ile sektörde ayakları yere basan nadir firmalardan biri olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında sağlam bir hazır giyim markası olarak yer edinmiştir.

Gezer

E-Ticaret (B2C)

gezer.com (B2C) sitesi KobiMaster E-Ticaret alt yapısı kullanılarak aktif edildi.

Muhasebe Entegrasyonu

Axapta servisleri kullanılarak ürün, sipariş, teklif, cari, ödeme entegre edildi.

Sevkiyat Entegrasyonu

HepsiJet Kargo ve Aras Kargo entegrasyonları ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

Pazaryerleri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Morhipo, N11 Pazaryeri ile ürün, sipariş, kargo süreçleri entegre edildi.

Gezer
Gezer Hakkında

Gezer Hakkında

Gezer Ayakkabı, sektöre ilk olarak 1968 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da küçük bir atölyede ahşap terlik ve ökçe üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberinde oluşan daha geniş mekân, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

Gezer, bugüne gelindiğinde 100.000 m² kapalı alanda, 2.500 çalışanı ve yıllık 100 milyon çift terlik, ayakkabı ve çizme üretim kapasitesi ile sektörünün açık ara lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

Naramaxx

E-Ticaret (B2C)

naramaxx.com (B2C) sitesi KobiMaster E-Ticaret alt yapısı kullanılarak aktif edildi.

Muhasebe Entegrasyonu

Nebim V3 ile ürün, sipariş, teklif, cari, ödeme entegre edildi.

Sevkiyat Entegrasyonu

Aras Kargo entegrasyonu ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

Pazaryerleri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, Pazarama, Pazaryeri ile ürün, sipariş, kargo süreçleri entegre edildi.

Naramaxx
Naramaxx Hakkında

Naramaxx Hakkında

45 yıllık tecrübe ile kendini kanıtlayan ve sayılı tekstil firması arasında yerini alan kadın giyim markası olan NaraMaxx; 2010 yılından bu yana her sezon koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Yurtdışı ve yurtiçi tasarım ofisleri ile bütünleşmiş şekilde çıkarılan koleksiyonlarda, her sezon için ürün yelpazesi genişletilmekte ve çevreye duyarlı hammaddelerle üretim gerçekleştirilmektedir.

Dijital platformlara büyük yatırımlar yaparak markanın büyümesine ivme kazandıran NaraMaxx, pazarlama ve reklam faaliyetlerini yürütürken, mobil uygulamalar ve online satış sitesi ile müşterilerine kolay alışveriş imkânı sunmaktadır. Hızla büyümeye devam eden marka İstanbul ve New York’ta bulunan tasarım ofisleri ve showroomları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Setaş

SETAŞ B2B

SETAŞ B2B setasonline.com.tr adresinde yayına alınacaktır

Erp Entegrasyonu

SETAŞ B2B ile Microsoft Axapta ile ürün, sipariş, cari, ödeme entegre edildi.

Sevkiyat Entegrasyonu

Yurt İçinde ARAS ve Yurt Dışında DHL kargo entegrasyonu ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

Setaş
Setaş Hakkında

Setaş Hakkında

Setaş Colorcenter, 1966 yılında başlayan yaşamını renk bilgisi üzerine kurmuş bir kimya şirketidir. Tekstil sektörüne ürün tedariği ile yola çıkmış olup, ürün gamını Kağıt, Plastik ve Metal sektörleri için de boya, kimyasal ve özel efektler üreterek geliştirmiştir. Türkiye'in en büyük boya ve kimyasalları üreticisi olan SETAŞ Türkiye'nin en büyük ilk 500 firması arasında yer almaktadır.

Arena Connect

Web Servis Entegrasyonu

Web Servislerimiz aracılığı ile ürün, sipariş, teklif, cari, ödeme entegre edildi.

Sevkiyat Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

Pazaryerleri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Morhipo, Amazon, Pazarama, Vodafone, N11 Pazaryeri ile ürün, sipariş, kargo süreçleri entegre edildi.

Arena Connect
Arena Hakkında

Arena Hakkında

Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcılarından olan arena kurulduğu 1991 tarihinden bu yana en yenilikçi teknoloji ürün ve çözümlerini sunmaktadır. 2008 yılında faaliyetlerine başlayan ve Türkiye’nin en büyük öncü operatörü Vodafone’un operatörlerinin akıllı cihaz ve teknoloji distribütörlüğünü üstlenen Brightstar Türkiye hisselerinin tamamı 2021 yılı sonu itibariyle Arena tarafından satın alınmış ve Arena Connect adıyla ayrıcalıklı hizmetlerine devam etmektedir.

Neco Toys

E-Ticaret (B2C)

Locopoco.com (B2C) sitesi KobiMaster E-Ticaret alt yapısı kullanılarak aktif edildi.

Muhasebe Entegrasyonu

Derinsis ile ürün, sipariş, teklif, cari, ödeme entegre edildi.

Sevkiyat Entegrasyonu

ARAS kargo entegrasyonu ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

Pazaryerleri Entegrasyonu

Hepsiburada, N11, Trenyol, Gittigidiyor, 1V1Y ile ürün, sipariş, kargo süreçleri entegre edildi.

Neco Toys
Neco Toys Hakkında

Neco Toys Hakkında

Neco Toys, uzun yıllardır güven ve kaliteyi temel ilke edinen Neco Şirketler Grubu’ndan miras aldığı tecrübeyle, 1997 yılında İstanbul’da faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk yıllarında, Türkiye’de oldukça niş bir pazar olan kostüm grubunda Avrupa markalarının distribütörlüğünü yapmaya başlayan Neco Toys, kısa zaman içinde vizyon ve hedeflerini geliştirerek, Türkiye’de oyuncak sektörüne yön veren kuruluşlardan biri haline gelmiştir. Neco Toys, değişim ve yeniliği öngörebilme, doğru planlama ve tutundurmanın önemli değerler olduğu, Türkiye ve dünya oyuncak pazarında, üretici kimliği ile de faaliyet göstermektedir. Neco Toys, titiz marka ve lisanslı karakter analizi neticesinde gerçekleştirilen yaratıcı tasarımları, iyi ve doğru hammadde değerine odaklanmış tedarik politikası, İstanbul’un yanı sıra Uzak Doğu’da planlanan üretim süreciyle, iç ve uluslararası pazarlara hizmet vermektedir.

Günkut Saat

E-Ticaret (B2C)

Gunkutsaat.com (B2C) sitesi KobiMaster E-Ticaret alt yapısı kullanılarak aktif edildi.

Muhasebe Entegrasyonu

Nebim V3 ile ürün, sipariş, teklif, cari, ödeme entegre edildi.

Sevkiyat Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

Pazaryerleri Entegrasyonu

Hepsiburada, N11, Trenyol, Gittigidiyor, 1V1Y Pazaryeri ile ürün, sipariş, kargo süreçleri entegre edildi.

Günkut Saat
Günkut Saat Hakkında

Günkut Saat Hakkında

100 yılı aşkın saatçilik yapan Günkut saat kurucusu Ahmed Hamdi Günkut' tur. Günümüzde 20+ mağaza zinciri ile hizmet veren, saat sektörünün saygın firmalarındandır.

Satış sonrası destek hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak, satışa sunduğu tüm markaların servis hizmetlerini kendi bünyesinde vermektedir.

Panel Kırtasiye Hakkında

2001 yılında kurulan panel kırtasiye müşteri memnuniyeti ve ideal fiyat ilkelerini prensip edinerek, kitap ,kırtasiye ,oyuncak, müzik, prestij kalem ürün çeşitlerini bünyesinde barındıran, sektörünün yenilikçi ve kaliteli mağazaları arasında takdir edilen bir isme sahip olmuştur.

Panel Kırtasiye Hakkında
Panel Kırtasiye

Panel Kırtasiye

E-Ticaret (B2C)

panelkirtasiye.com (B2C), markakalem.com (B2C) siteleri KobiMaster E-Ticaret alt yapısı kullanılarak aktif edildi.

Muhasebe Entegrasyonu

B2C sitelerinin ERP ile ürün, fiyat,stok, sipariş entegrasyon sağlandı.

Sevkiyat Entegrasyonu

B2C ve B2C sitelerinin YURTİÇİ kargo entegrasyonu ile gönderilerin oluşturulması, takibi, teslim bilgisinin alınıp siparişin kapatılması gibi tüm süreçler otomatik hale getirildi.

Pazaryerleri Entegrasyonu

panelkirtasiye.com ve markakalem.com’un Hepsiburada, N11, Trenyol, Gittigidiyor, 1V1Y Pazaryerleri ile ürün, sipariş, kargo süreçleri entegre edildi.


Casper
Civil
Metro İstanbul
Koç Sistem
Can Yayıncılık
Armada
KVK
Dilvin
Setaş
Ender Mağazacılık
Bybasicman
Gezer
Naramaxx
Hepsiburada
Abt Saat
Türkcell
Gündüz Saat
Desibela
İninal
Brightstar
Welldermo
Kaya Kırtasiye
Panel
Köstebek
Marka Kalem
Mavi Kozmetik
Mucitpanda
Nokta Kırtasiye
Tutishop
Sar Elektronik
Dilay Kozmetik
LocoPoco
Günkut Saat
Volkan Spor
Hobi24
Kosovalı Saat
Modacar
Cememteks
Boyut Store