GİTTİGİDİYOR ENTEGRASYONU

Ürünlerinizi Gittigidiyor üzerinden satın, siparişler e-ticaret sitenize gelsin


Gittigidiyor Entegrasyonu

Gittigidiyor Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından biridir. 2001 yılında kurulan ve 16 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay’in çatısı altına girdikten sonra sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaret, yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur.

Gittigidiyor içinde bütün satıcılar istedikleri gibi ürün oluşturabilmektedirler. Satıcıları birebir karşılaştırmak kolay olmadığı için alışveriş yapanlar için daha zor, satıcılar için ise daha çok fırsat sunmaktadır. Gitti

MARKANIZI TANITIN

Gittigidiyor Cadde ile markalara özel reyon oluşturulabilmektedir. Bu sayde kendi kurumsal kimliğinizle orada yer almanız mümkündür.

Gittigidiyor Mağaza Başvurusu

Gittigidiyor'da mağaza açmak ve satıcı olmak için başvuru yaparak şirket evraklarınızı göndermeniz gerekmekte, sonrasında olumlu sonuçlanırsa satıcı mağazanız aktif edilecektir.

KobiMaster Gittigidiyor Entegrasyonu

KobiMater Gittigidiyor ile ilk api entegrasyon yapan firmalardan biridir. KobiMaster Gittigidiyor entegrasyonu aşağıdaki özelliklerden oluşur.
  •  Ürün bilgileri oluşturulur güncellenir.
  •  Ürün resimleri ve özellikleri oluşturulur güncellenir.
  •  Gittigidiyor listeleme özellikleri kobimaster içinden ayarlanabilir.
  •  Ürün varyantları (renk-beden,özel) tanımları oluşturulur güncellenir.
  •  Stok, fiyat bilgileri otomatik güncellenir
  •  Sipariş bilgileri KobiMaster'a aktarılır
  •  Gönderi kodu ve durumu güncellenir
  •  Sipariş durum bilgileri güncellenir
KobiMaster pazaryeri entegrasyonları için ortak olan özellikler Gittigidiyor içinde geçerlidir.