HEPSİBURADA ENTEGRASYONU

Ürünlerinizi Hepsiburada üzerinden satın, siparişler e-ticaret sitenize gelsin


Hepsiburada

Hepsiburada Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından biridir. Neredeyse 20 yıldır aktif olan Hepsiburada Doğan Online'nın amiral gemisi denebilir. Milyonlarca üyesi olan, günlük bir kaç milyon kişininin ziyaret ettiği, ayylık ise yine milyonun üzerinden saparişin yönetildiği bir platformdur. 2015 yılına kadar yüzlerce tedarikçiden doğrudan ürün satışı yapıyorken 2015 sonu ile birlikte satıcıların yer aldığı pazaryeri modeline dönüşmeye başladı. 2 yıl içinde 6.000'den fazla satıcının ürünlerini sattığı bir platform olmuş durumda.

Daha çok Amazon'a benzeyen Hepsiburada "tek katalog" modeli ile çalışıyor. Ürün girişleri Hepsiburada tarafından yapılıyor ve satıcılar ilgili ürün içinde listeleniyor. Alışveriş yapanlar için kolay karşılaştırma getirmekle birlikte satıcılar için zorlu rekabet anlamına geliyor. Hepsiburada alışveriş yapanlar için iyi ama satıcılar için zorlu bir alan. Ancak beraberinde bir çok fırsatlar getirmekte. Ürün tedariğine, teslime, müşteri menuniyetine önem veren firmalar uzun vadede kazançlı çıkacaklardır.

Markanızı Tanıtın

Hepsiburada az sayıda ürün olan firmalar için bile önemli bir platform. Burada ürünlerini milyonlarca kişiye tanıtma imkanına kavuşacaklardır. Üretciler bu platformalrı sadece tanıtım için bile kullanmalıdır.

Hepsiburada Mağaza Başvurusu

Hepsiburada'da mağaza açmak ve satıcı olmak için başvuru yaparak şirket evraklarınızı göndermeniz gerekmekte, sonrasında olumlu sonuçlanırsa satıcı mağazanız aktif edilecektir.

KobiMaster Hepsiburada Entegrasyonu

KobiMater Heepsiburada ile ilk entegrasyon yapan firmalardan biridir. KobiMaster Hepsiburada entegrasyonu aşağıdaki özelliklerden oluşur.
  •  Ürün temel bilgileri, özellik bilgileri, Hepsiburada için export edilebilir.
  •  Yeni açılan ürünler otomatik alınır ve aktif edilir.
  •  Stok, fiyat bilgileri otomatik güncellenir
  •  Sipariş bilgileri KobiMaster'a aktarılır
  •  Sipariş durum bilgileri güncellnir
KobiMaster pazaryeri entegrasyonları için ortak olan özellikler hepsiburada içinde geçerlidir.