N11 ENTEGRASYONU

Ürünlerinizi N11 üzerinden satın, siparişler e-ticaret sitenize gelsin


N11

N11 Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından biridir. Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu. Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin adresi “n11.com”u açtı. Çok kısa süre içerisinde büyüyen N11 üç büyükler içerisine girmiştir. Yaptığı ses getiren kampanyalar ile milyonlarca üyeye ulaşmıştır. 2017 itibari ile 20.000'den fazla aktif satıcıya ulaşmış ve 2017 11 Kasım kampanyasında bir günde 140 milyon TL satış ile ses getirmiştir.

Daha çok Ebay modeline benzeyen N11 içinde bütün satıcılar istedikleri gibi ürün oluşturabilmektedirler. Satıcıları birebir karşılaştırmak kolay olmadığı için alışveriş yapanlar için daha zor, satıcılar için ise daha çok fırsat sunmaktadır.

N11 Mağaza Başvurusu

N11'da mağaza açmak ve satıcı olmak için başvuru yaparak şirket evraklarınızı göndermeniz gerekmekte, sonrasında olumlu sonuçlanırsa satıcı mağzanız aktif edilecektir.

KobiMaster N11 Entegrasyonu

KobiMater N11 ile ilk api entegrasyon yapan firmalardan biridir. KobiMaster N11 entegrasyonu aşağıdaki özelliklerden oluşur.
  •  Ürün bilgileri oluşturulur güncellenir.
  •  Ürün resimleri ve özellikleri oluşturulur güncellenir.
  •  Ürün varyantları (renk-beden,özel) tanımları oluşturulur güncellenir.
  •  Stok, fiyat bilgileri otomatik güncellenir
  •  Sipariş bilgileri KobiMaster'a aktarılır
  •  Gönderi kodu ve durumu güncellenir
  •  Sipariş durum bilgileri güncellenir
KobiMaster pazaryeri entegrasyonları için ortak olan özellikler N11 içinde geçerlidir.